GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål+ 5453415
nr 545 3415
Skål+
Såskanna, Blåvitt Kina, längd: 18 diameter: 18 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 oktober 2008
kl 16:31:38
100 kr
200 kr